Головна » 2020 » Квітень » 10 » Знай і захищай свої права на безпечну працю під час карантину
12:43 PM Знай і захищай свої права на безпечну працю під час карантину |
![](https://lh3.googleusercontent.com/clvEnhwU5Wc8J1S3Q9WzJFL1muV3cdNrI2bzrK2ub3HJyCOCoTDZehNQ2RteJ1WNPUjVW-OHo2SFgIW6pShHkLokzg7Q_7Pg3Vpe67ymy5pLLYtOWx4s9Ksp5rWcie83z8gzVgXfn7ur_i-xIXWFko0Apr8SH1kG8sSozkPa4aaLsg73cBReCdd7XpHYQtGcnLhb0PXs_chIzMQGP1pTxmwZ0zt5RB0UifAZ8yJPNu_DOhlo5J2B_ZQOCyqiGukvUZ_CoZUhH7YA68pDh57YHAKknx-7zSfTfJrqfeHmNaJTOJW4RbuRa8o78e-GB7PKKrTI8oPRcUwgxCc8LZehRHLuyBTOE1XSpU2YqOwXumj2rLNrcUf3pMLUXCLB6ImpWZwW-EXAsbahuIlEK3_phis3KHfEICKcI7Uhk3cveXXa8YxHto5MGnu5ioOy7RNYkQrmrjYDdFNxuvGen6TNPsiCmmWSkEM8Il0px39P5qTWmrHvmDsX_EUH3HYyUi5ltzkj6wT78BkHXETJJhpzMSRztIyJjcMCmw_arT8ttnCmTbKKGfXdTEfkewKNMRQM8-YkT7JIQtzxOholbhl7Yjst_3JmfMMl-F2_hCm1utVKd1Z73IKyqrarqdOFpL6PzvXhXhNmGB6SKIxrh9k2RPvnjmHQwaTqXr3ycSi3OJ9BV6OvPRGCM8OUpL-R1w=w347-h478-no)
Пропонуємо ознайомитись з інформаційно-розяснювальними листівками "Знай і захищай свої права на безпечну працю" і "Трудові права в умовах карантину", розробленими Федерацією профспілок України на допомогу профспілковим органам усіх рівнів для проведення інформаційно-роз'яснювальної кампанії щодо дотримання прав працівників під час карантинних заходів розтиражування макетів листівок і поширення через профспілкові органи в трудових колективах і організаціях, де є така можливість, або ж поширення електронною поштою та в соціальних мережах.
![](https://lh3.googleusercontent.com/clvEnhwU5Wc8J1S3Q9WzJFL1muV3cdNrI2bzrK2ub3HJyCOCoTDZehNQ2RteJ1WNPUjVW-OHo2SFgIW6pShHkLokzg7Q_7Pg3Vpe67ymy5pLLYtOWx4s9Ksp5rWcie83z8gzVgXfn7ur_i-xIXWFko0Apr8SH1kG8sSozkPa4aaLsg73cBReCdd7XpHYQtGcnLhb0PXs_chIzMQGP1pTxmwZ0zt5RB0UifAZ8yJPNu_DOhlo5J2B_ZQOCyqiGukvUZ_CoZUhH7YA68pDh57YHAKknx-7zSfTfJrqfeHmNaJTOJW4RbuRa8o78e-GB7PKKrTI8oPRcUwgxCc8LZehRHLuyBTOE1XSpU2YqOwXumj2rLNrcUf3pMLUXCLB6ImpWZwW-EXAsbahuIlEK3_phis3KHfEICKcI7Uhk3cveXXa8YxHto5MGnu5ioOy7RNYkQrmrjYDdFNxuvGen6TNPsiCmmWSkEM8Il0px39P5qTWmrHvmDsX_EUH3HYyUi5ltzkj6wT78BkHXETJJhpzMSRztIyJjcMCmw_arT8ttnCmTbKKGfXdTEfkewKNMRQM8-YkT7JIQtzxOholbhl7Yjst_3JmfMMl-F2_hCm1utVKd1Z73IKyqrarqdOFpL6PzvXhXhNmGB6SKIxrh9k2RPvnjmHQwaTqXr3ycSi3OJ9BV6OvPRGCM8OUpL-R1w=w347-h478-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/HqfUg7YvnMP8j1w0FxLFEzEGPsvP3d2qulGTB0MjUnJas_47T-rkNqSGKnvvgMySoew5ui9ryI9vSBofK3oxURCv25MHvOhl5cfuRTP-Cz7xav3JFjKvRhBwHKOzlxsXukCjuCRJGSFpVVBBvnxrDSGXUsU6jPXEietWM9no1CwuV2T8zkcVTWQ75-4Qv7CYBkAjQkgHs39L_dtSSSfVeINGpLWl4HrH95MygFPR5pLo6TMv9BKikIAVPJMIxQDdDvzpZ_TdiokK3VAnjuWl0e7NOcFk-dRSWD9D7cIjLUtHUJf7jf0NSA347AFujARWr-RKh4fsFjWHr3zYNsp8zDrfHpzhig1f2a2kVUDIA8TaY_VOSwjJVSz1-Cf1lntBQvNqihWxTGcddTjOqqHU0oH_pBshd9mjEqIf_pb1HCYRG65OD6tzH4y6RF6yWVuYvLN44E_qQkhCYZLX07a-afibzLlmFphMGVXvFHprmFhJvsBEJsxT3ibNaDoS4MRU3xj_9mFVEV6KTylTPF9JrW3lcFHdJdLGTTgSErBU59R9IdrcU1gK4jgyHIbdwLFpu92BbF4kyZUd6KEoBuP0-yR0PaiUs34vd75bAe0Jj7rmYugpb-89FvmMhBy7veEDky3IyrtjOnXeIUK7vKPGkhSPzsOQur__JvHvClE0EoSykCV4sIvF8l5n5X0W0w=w345-h485-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/58yJd_S-IxGL6tSB10DvO8_qB3bPYVxp8QiL8W6Jk6GRQW4QvVilXCa0zSuXiUGlWYA-VrCjOqFl8WzJQyi4Tb5HNz2tEhPgPaIYYhcsgPgNrf10S_oz0_6uBYp2P1fwa2D1qC06oepBwARcAKwUmKrWytyFL-K98ZT1oZD6U7wL1WKNXT7EvWny21W5stDkhZSZqLOt3b6g2FfY5LCQG3MtWLro6I0CgxP7USiha_OUvM4lkhJnN4nwTtOB8RSMbZr2J9PMtJtAkwaef1EdohhP_dM1fPDugoGjANRQdwkSfcKDb0c-k1pyU8wddDg0sRqmHsMEDdrvKY0GTo-erzQLQUFeG3rwewboEwi3HTZl2lhtEowwd4A5XlewoUaIzcgdJt_l5v_EZCqWS4RgQFsSrzgyjaBysBdH0J2K2Z_f4siX0nCnYp4N8nAU737j5gnZR8t3X2BShqMZx9gsB99hXirmKMZHjqicsmQ7M6kJ_Jexeqp03tLwbphyJWYMjjVL1BIETi_LZRyevekdAz5mPvK2qJzN3hMUqhqkq-GWBYyaTRl-cHsmycfv_aYTqRkn5aunSKUeqnKEF38uUXcY1lVB795G-tBhSSDr6vVvvzmEEb3rWs7O8TRysX0SWqzTJBL_LKt5ZDyY7Mq6yZJcGiRCFt7L2kuj2MbBsklUXgUKHppKtEyC-M9krw=w328-h462-no) |
Категорія: Профспілкові новини |
Переглядів: 363 |
Додав: ZAVRMK
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|